Jaslice v naši župnijski cerkvi v Stopičah so postavljene tudi letos – pod vodstvom Jakoba in Mateja s pomočjo ostalih dobrih mož in žena iz naše in iz drugih župnij. HVALA VSEM.
Foto: Marinka Srebrnjak, Irena Šeruga
Za zagotavljanje boljše uporabniške izkušnje ta stran uporablja piškotke.
Več o delovanju piškotkov si preberite v Pravnem obvestilu.